Takmičarske lige pod okriljem STSCG. Super liga - Žene i Muškarci. Prva liga - Žene i Muškarci.
Takmičarske lige pod okriljem STSV. Prva liga Srbije – Žene, II Liga Sever, Vojvođanska liga, II Vojvođanska liga, Zapadno Bačka, Banatska liga, Sremska liga, Istočno Bačka.
RESTLINS je skraćenica za rekreativnu stonotenisku ligu Novog Sada, koja pored rekreativnih okuplja i registrovane igrače, kako iz Novog Sada tako i iz bliže i dalje okoline.
Stono teniski savez osoba sa invaliditetom Republike Srbije.
Tafeltennisvereniging Victory '55 Volendam
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-17 |
Borussia Düsseldorf TSV Bad Königshofen |
2 3 |
2024-03-17 |
Post SV Mühlhausen ASV Grünwettersbach |
3 2 |
2024-03-18 |
TTC Schwalbe Bergneustadt 1. FSV Mainz 05 |
3 0 |
2024-03-19 |
1. FC Saarbrücken-TT SV Werder Bremen |
3 1 |
2024-03-20 |
Borussia Düsseldorf 1. FSV Mainz 05 |
3 0 |
2024-03-25 |
TTC Zugbrücke Grenzau TSV Bad Königshofen |
2 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-03 |
ttc berlin eastside SV Böblingen |
6 1 |
2024-03-03 |
SV DJK Kolbermoor TTC 1946 Weinheim |
2 6 |
2024-03-03 |
TTG Bingen/Münster-Sarmsheim TSV Dachau 65 |
2 6 |
2024-03-03 |
SV SCHOTT Jena TSV 1909 Langstadt |
2 6 |
2024-03-24 |
SV Böblingen TTG Bingen/Münster-Sarmsheim |
3 6 |
2024-03-24 |
TTC 1946 Weinheim ttc berlin eastside |
1 6 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-17 |
SV Union Velbert BV Borussia Dortmund |
6 3 |
2024-03-23 |
TV Leiselheim TV 1879 Hilpoltstein |
1 6 |
2024-03-24 |
TTC Fortuna Passau SV Union Velbert |
6 4 |
2024-03-24 |
BV Borussia Dortmund TTC indeland Jülich |
3 6 |
2024-03-24 |
TTC OE Bad Homburg 1987 1. FC Köln |
3 6 |
2024-03-24 |
TTC SR Hohenstein-Ernstthal Hertha BSC Berlin |
3 6 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-16 |
MTV Tostedt DJK Offenburg |
5 5 |
2024-03-16 |
TTC Langen 1950 TuS Fürstenfeldbruck |
4 6 |
2024-03-17 |
TSV 1909 Langstadt II TuS Fürstenfeldbruck |
6 0 |
2024-03-17 |
MTV Tostedt TTK Anröchte |
3 6 |
2024-03-23 |
TSV Dachau 65 II TSV 1909 Langstadt II |
1 6 |
2024-03-23 |
ESV Weil TuS Uentrop |
5 5 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2023-10-27 |
SPG Linz Baden AC |
4 1 |
2023-10-28 |
SPG Felbermayr Wels UTTC Sparkasse Salzburg |
3 3 |
2023-12-01 |
SPG Felbermayr Wels UTTC Raiffeisen Kennelbach |
4 1 |
2023-12-03 |
TTC Raiffeisen Kuchl UTTC Sparkasse Salzburg |
2 4 |
2023-12-03 |
PANACEO Stockerau Baden AC |
4 1 |
2024-01-04 |
SPG Linz SolexConsult TTC Wiener Neustadt |
3 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2023-12-09 |
UTTC Town & Country Haus Oberwart BENEFITA Guntramsdorf |
3 3 |
2023-12-09 |
ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen SPG Felbermayr Wels |
1 4 |
2023-12-10 |
SG Voitsberg/Don Bosco 1 SU Sparkasse Kufstein |
4 2 |
2023-12-10 |
SV EBE St. Urban Turnerschaft Innsbruck |
4 0 |
2023-12-10 |
KSV HiWay MEWO Kapfenberg BENEFITA Guntramsdorf |
1 4 |
2023-12-10 |
UTTC Town & Country Haus Oberwart Wr. Neudorf |
4 1 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2023-11-19 |
PANACEO Stockerau SCO Ossiacher See Bodensdorf |
3 3 |
2023-11-19 |
TTV Apotheke Bösel Tulln SU Spk. Kufstein |
1 4 |
2023-11-19 |
LZ Linz-Froschberg Olympic |
2 4 |
2023-11-19 |
LINZ AG Froschberg Wr. Neudorf |
4 0 |
2023-11-19 |
PANACEO Stockerau SU Spk. Kufstein |
3 3 |
2023-11-19 |
TTV Apotheke Bösel Tulln SCO Ossiacher See Bodensdorf |
2 4 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-02-02 |
NIMES / MONTPELLIER ALLIANCE 1 JURA MOREZ TT 1 |
3 1 |
2024-03-19 |
PONTOISE-CERGY AS 1 CAEN TTC 1 |
3 2 |
2024-03-19 |
LA ROMAGNE SS 1 ROUEN SPO 1 |
2 3 |
2024-03-19 |
JURA MOREZ TT 1 ANGERS LES LOUPS TT 1 |
0 3 |
2024-03-17 |
CAEN TTC 1 NIMES / MONTPELLIER ALLIANCE 1 |
3 0 |
2024-03-02 |
NIMES / MONTPELLIER ALLIANCE 1 ROUEN SPO 1 |
2 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-01-03 |
ST-DENIS TT93 1 TOURS 4S TT 1 |
0 3 |
2024-02-06 |
FOURAS CP 1 AMIENS STT 1 |
3 0 |
2024-01-09 |
LILLE METROPOLE TT 1 MIRAMAS AS 1 |
2 3 |
2024-01-13 |
SAINT PIERRAISE ENT 1 ROANNE LNTT 1 |
1 3 |
2024-01-21 |
BRUILLE CTT 1 NICE CAVIGAL TT 1 |
3 2 |
2024-02-02 |
BERNEUIL COMPIEGNE TT 1 VILLENEUVE PPC 1 |
1 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-02-06 |
METZ TT 1 ETIVAL-CLAIREFONTAINE A.S.R.T.T 1 |
2 3 |
2024-01-03 |
NIMES / MONTPELLIER ALLIANCE 1 ST-DENIS TT93 1 |
1 3 |
2024-02-06 |
ARGENTAN BAYARD 1 JOUE LES TOURS TT 1 |
0 3 |
2024-02-06 |
GRAND-QUEVILLY ALCL 1 SAINT QUENTIN TT 1 |
2 3 |
2024-02-06 |
SAINT PIERRAISE ENT 1 SCHILTIGHEIM SU 1 |
0 3 |
2024-02-01 |
QUIMPER CORNOUAILLE TT 1 POITIERS 86 TTACC 1 |
1 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-16 |
LYS LILLE METROPOLE CP 1 LE MANS SARTHE TT 1 |
1 3 |
2024-03-15 |
RENNES CPB 1 PARIS 13 TT 1 |
2 3 |
2024-03-16 |
SAINT PIERRAISE ENT 2 LEERS OSTT 1 |
3 2 |
2024-03-16 |
ISSY LES MOULINEAUX EP 1 NEUVES MAISONS TT 1 |
2 3 |
2024-03-08 |
LEERS OSTT 1 LYS LILLE METROPOLE CP 1 |
3 2 |
2024-03-17 |
ISSY LES MOULINEAUX EP 1 SAINT PIERRAISE ENT 2 |
1 3 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-02-06 |
Spårvägens BTK BTK Rekord |
4 1 |
2024-02-07 |
Söderhamns UIF Halmstad BTK |
4 0 |
2024-03-15 |
Eslövs AI BTK Rekord |
4 0 |
2024-03-15 |
Spårvägens BTK BTK Kävlinge |
4 3 |
2024-03-15 |
Halmstad BTK Munkedals BTK |
0 4 |
2024-03-15 |
Lyckeby BTK Söderhamns UIF |
3 4 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-01-12 |
TOP SPIN MESSINA WATCHESTOGETHER A.S.D. TENNISTAVOLO NORBELLO |
1 4 |
2024-01-21 |
GG TEAMWEAR - SANT'ESPEDITO NAPOLI PANINOLAB BAGNOLESE ASD |
4 1 |
2024-01-29 |
USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO TOP SPIN MESSINA WATCHESTOGETHER |
3 3 |
2024-01-20 |
A.S.D. TENNISTAVOLO NORBELLO A.S.D. IL CIRCOLO PRATO 2010 |
0 4 |
2024-02-10 |
A.S.D. TENNISTAVOLO NORBELLO USD APUANIA CARRARA TENNISTAVOLO |
4 0 |
2024-02-11 |
A.S.D. IL CIRCOLO PRATO 2010 GG TEAMWEAR - SANT'ESPEDITO NAPOLI |
0 4 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-02-10 |
A.S.D. TENNISTAVOLO NORBELLO CIATT PRATO |
4 0 |
2024-02-07 |
AD MURAVERA TT ASD QUATTRO MORI |
3 3 |
2024-02-05 |
TENNISTAVOLO CASTEL GOFFREDO ASV TT SÜDTIROL |
1 4 |
2024-03-14 |
ASV TT SÜDTIROL A.S.D. TENNISTAVOLO NORBELLO |
0 4 |
2024-03-10 |
CIATT PRATO ASD QUATTRO MORI |
4 0 |
2024-03-04 |
TENNISTAVOLO CASTEL GOFFREDO AD MURAVERA TT |
0 4 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-08 |
IRUN LEKA ENEA REAL CAJASUR PRIEGO TM |
0 4 |
2024-03-08 |
HORTITEC ALZIRA TT C.T.T. OLOT - GABINET PERMAR |
4 1 |
2024-03-09 |
ALICANTE TM SAN SEBASTIAN DE LOS REYES |
3 3 |
2024-03-09 |
C.E.R. ROBIN HAT PRISCO L´ESCALA ENoLI LES BORGES VALL |
2 4 |
2024-03-09 |
COLLADO MEDIANO TM /AGRUPACION DEPORTIVA ARTEAL SANTIAGO |
0 4 |
2024-03-10 |
VISIT PONTEVEDRA UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF |
4 1 |
Date | Teams | |
---|---|---|
2024-03-03 |
CLUB TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES UCAM CARTAGENA TM |
2 4 |
2024-03-08 |
UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT UNIVERSIDAD DE BURGOS - RM TERÁN |
3 3 |
2024-03-08 |
TECNIGEN LINARES CLUB TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES |
3 3 |
2024-03-09 |
MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES MIRÓ GANXETS REUS |
4 1 |
2024-03-09 |
IRUN LEKA ENEA GIRBAU VIC T.T. |
3 3 |
2024-03-10 |
HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR SON CLADERA TTC - MALLORCA |
1 4 |