Round: 1 Date: 25-09-2022 | TTC Langweid – TSV 1909 Langstadt II | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 4 | 2 | 11 | 10 | 1 | |
Lemmer Alena | 11 | 11 | 6 | 12 | 3 | |
Farladanska Ganna | 5 | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kämmerer Janina | 11 | 11 | 5 | 9 | 4 | 2 |
Farladanska Ganna | 8 | 8 | 5 | 0 | ||
Lemmer Alena | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 1 Date: 08-10-2022 | DJK BW Annen – TTC Langweid | 6 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Umemura Aya | 12 | 16 | 8 | 4 | 6 | 2 |
Farladanska Ganna | 10 | 14 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Tsutsui Yuki | 11 | 4 | 11 | 4 | 1 | |
Farladanska Ganna | 13 | 11 | 5 | 11 | 3 | |
Umemura Aya | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 5 | 9 | 10 | 0 |
Round: 2 Date: 09-10-2022 | TTK Anröchte – TTC Langweid | 6 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Shi Qi | 9 | 12 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 10 | 9 | 7 | 1 | |
Wang Aimei | 9 | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 11 | 9 | 11 | 2 | 4 | 2 |
Round: 3 Date: 23-10-2022 | DJK Offenburg – TTC Langweid | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Lehmann Theresa | 15 | 11 | 11 | 10 | 12 | 3 |
Farladanska Ganna | 17 | 6 | 8 | 12 | 10 | 2 |
Toth Edina | 2 | 5 | 5 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Marchetti Nathalie | 11 | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 6 | 13 | 2 | 11 | 8 | 2 |
Round: 4 Date: 30-10-2022 | TTC Langweid – LTTV Leutzscher Füchse 1990 | 6 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Do Thi Tho | 9 | 6 | 7 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Schreiner Huong | 9 | 8 | 5 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Helbig Anna-Marie | 8 | 9 | 6 | 0 |
Round: 5 Date: 19-11-2022 | TuS Fürstenfeldbruck – TTC Langweid | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Yang Ting | 5 | 11 | 11 | 7 | 4 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 7 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Motsyk Iryna | 11 | 8 | 9 | 11 | 7 | 2 |
Farladanska Ganna | 6 | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Yang Ting | 7 | 11 | 12 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 4 | 10 | 8 | 1 |
Round: 6 Date: 20-11-2022 | TTC Langweid – SV SCHOTT Jena | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 12 | 11 | 3 | ||
Mühlbach Valerija | 8 | 10 | 8 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 6 | 11 | 6 | 9 | 2 |
Harac Ece | 8 | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 03-12-2022 | MTV Tostedt – TTC Langweid | 6 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ivancan Irene | 6 | 7 | 8 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Griesel Mia | 10 | 8 | 11 | 7 | 1 | |
Farladanska Ganna | 12 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Ivancan Irene | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 8 | 11 | 6 | 5 | 1 |
Round: 8 Date: 04-12-2022 | TuS Uentrop – TTC Langweid | 6 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Fadeeva Oxana | 6 | 11 | 6 | 11 | 7 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Avameri Airi | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 9 | 9 | 8 | 0 | ||
Fadeeva Oxana | 12 | 11 | 4 | 6 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 10 | 8 | 11 | 11 | 4 | 2 |
Round: 3 Date: 18-02-2023 | TSV 1909 Langstadt II – TTC Langweid | 6 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Krämer Tanja | 11 | 7 | 5 | 8 | 1 | |
Farladanska Ganna | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Lemmer Alena | 11 | 11 | 13 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 5 | 9 | 11 | 0 | ||
Krämer Tanja | 4 | 11 | 9 | 11 | 12 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 7 | 11 | 9 | 14 | 3 |
Round: 3 Date: 19-02-2023 | TTC Langweid – DJK BW Annen | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 9 | 9 | 1 | |
Umemura Aya | 3 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Tsutsui Yuki | 6 | 9 | 10 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 7 | 5 | 9 | 0 | ||
Umemura Aya | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 5 Date: 11-03-2023 | SV SCHOTT Jena – TTC Langweid | 6 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Harac Ece | 13 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 7 | 6 | 0 | ||
Harac Ece | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 7 | 11 | 9 | 8 | 1 | |
Sugita Haruna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 6 | 8 | 3 | 0 |
Round: 6 Date: 12-03-2023 | LTTV Leutzscher Füchse 1990 – TTC Langweid | 1 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hildebrandt Leonie | 8 | 6 | 5 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Schreiner Huong | 6 | 6 | 13 | 6 | 1 | |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Hildebrandt Leonie | 4 | 2 | 5 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 19-03-2023 | TTC Langweid – TuS Fürstenfeldbruck | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Yang Ting | 13 | 9 | 2 | 4 | 1 | |
Farladanska Ganna | 10 | 2 | 8 | 0 | ||
Motsyk Iryna | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 6 | 11 | 13 | 11 | 3 | |
Yang Ting | 11 | 9 | 11 | 9 | 1 |
Round: 7 Date: 01-04-2023 | TTC Langweid – MTV Tostedt | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Kaiser Yvonne | 4 | 5 | 6 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Kaiser Yvonne | 11 | 7 | 8 | 9 | 1 | |
Farladanska Ganna | 8 | 7 | 8 | 0 | ||
Ivancan Irene | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 02-04-2023 | TTC Langweid – TTK Anröchte | 6 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Wang Aimei | 6 | 4 | 8 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Henrich Yang | 13 | 9 | 11 | 9 | 1 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Wang Aimei | 6 | 0 | 0 | 0 |
Round: 8 Date: 15-04-2023 | TTC Langweid – TuS Uentrop | 4 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 6 | 11 | 9 | 11 | 12 | 3 |
Fadeeva Oxana | 11 | 6 | 11 | 5 | 10 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 7 | 13 | 9 | 11 | 3 |
Shapovalova Elena | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 | 2 |
Farladanska Ganna | 13 | 7 | 9 | 10 | 1 | |
Fadeeva Oxana | 11 | 11 | 11 | 12 | 3 |
Round: 9 Date: 16-04-2023 | TTC Langweid – DJK Offenburg | 6 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Marchetti Nathalie | 11 | 6 | 4 | 5 | 1 |
Round: 1 Date: 24-09-2023 | TTC Langweid – MTV Tostedt | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 8 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Griesel Mia / Wiltschkova Dominika | 6 | 11 | 9 | 11 | 4 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 9 | 6 | 8 | 2 |
Griesel Mia | 9 | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 5 | 11 | 14 | 11 | 12 | 3 |
Ivancan Irene | 11 | 6 | 16 | 8 | 10 | 2 |
Round: 2 Date: 07-10-2023 | TTC Langweid – TuS Fürstenfeldbruck | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 7 | 11 | 10 | 3 | 2 |
Motsyk Iryna / Nalisnikovska Olena | 7 | 11 | 6 | 12 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 5 | 3 | 5 | 0 | ||
Nalisnikovska Olena | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 8 | 5 | 3 | 0 | ||
Motsyk Iryna | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 3 Date: 14-10-2023 | TSV Dachau 65 II – TTC Langweid | 4 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ernst Emine / Faltermaier Theresa | 8 | 8 | 11 | 7 | 1 | |
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | |
Feher Orsolya | 11 | 11 | 9 | 9 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 7 | 8 | 11 | 11 | 3 | 2 |
Nikitchanka Alina | 11 | 9 | 11 | 8 | 1 | |
Farladanska Ganna | 13 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Round: 4 Date: 21-10-2023 | TTC Langweid – TTK Anröchte | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Juchnaite Lukrecija / Wang Lisa | 5 | 8 | 8 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 9 | 11 | 11 | 8 | 1 | |
Berger Leonie | 11 | 8 | 13 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 11 | 8 | 9 | 2 |
Le Thi Hong Loan | 7 | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Round: 6 Date: 12-11-2023 | TuS Uentrop – TTC Langweid | 6 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Fadeeva Oxana / Shapovalova Elena | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 5 | 11 | 6 | 8 | 1 | |
Fadeeva Oxana | 6 | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 5 | 11 | 7 | 2 |
Avameri Airi | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 7 | 5 | 1 |
Round: 7 Date: 18-11-2023 | ESV Weil – TTC Langweid | 6 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hursey Anna / Lavrova Anastassiya | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 9 | 3 | 8 | 0 | ||
Sozoniuk Ievgeniia | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 7 | 5 | 4 | 0 |
Round: 7 Date: 19-11-2023 | DJK Offenburg – TTC Langweid | 6 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stortz Jele / Kirner Jana | 11 | 11 | 8 | 5 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 4 | 5 | 11 | 11 | 4 | 2 |
Stortz Jele | 8 | 11 | 12 | 5 | 1 | |
Farladanska Ganna | 11 | 9 | 14 | 11 | 3 | |
Marchetti Nathalie | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 5 | 7 | 7 | 0 |
Round: 9 Date: 09-12-2023 | TTC Langweid – TSV 1909 Langstadt II | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Morsch Lorena / Tu Wenna | 11 | 5 | 6 | 9 | 1 | |
Farladanska Ganna | 11 | 5 | 11 | 7 | 8 | 2 |
Morsch Lorena | 2 | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 7 | 7 | 4 | 0 | ||
Lemmer Alena | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 9 Date: 10-12-2023 | TTC Langweid – TTC Langen 1950 | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 6 | 7 | 13 | 2 |
Bondareva Anastasia / Voitekhova Mariia | 8 | 4 | 11 | 11 | 15 | 3 |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Voitekhova Mariia | 5 | 8 | 11 | 7 | 1 | |
Farladanska Ganna | 6 | 12 | 2 | 11 | 10 | 2 |
Bondareva Anastasia | 11 | 10 | 11 | 8 | 12 | 3 |
Round: 1 Date: 14-01-2024 | TTC Langweid – DJK Offenburg | 6 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Stortz Jele / Behringer Rosalia | 11 | 6 | 9 | 3 | 1 | |
Farladanska Ganna | 6 | 7 | 11 | 8 | 1 | |
Stortz Jele | 11 | 11 | 3 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Behringer Rosalia | 3 | 11 | 6 | 8 | 1 |
Round: 2 Date: 03-02-2024 | TuS Fürstenfeldbruck – TTC Langweid | 4 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Badawy Farida / Felbermeier Stefanie | 2 | 9 | 8 | 0 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Motsyk Iryna | 11 | 12 | 6 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 9 | 10 | 11 | 5 | 1 | |
Badawy Farida | 10 | 7 | 5 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 12 | 11 | 11 | 3 |
Round: 3 Date: 10-02-2024 | MTV Tostedt – TTC Langweid | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kaiser Yvonne / Rose Lotta | 7 | 6 | 10 | 0 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Griesel Mia | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 5 | 5 | 3 | 0 | ||
Ivancan Irene | 9 | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna | 11 | 8 | 7 | 11 | 8 | 2 |
Round: 3 Date: 11-02-2024 | TTK Anröchte – TTC Langweid | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Wang Aimei / Henrich Yang | 11 | 10 | 10 | 11 | 11 | 3 |
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 8 | 12 | 12 | 8 | 8 | 2 |
Wang Aimei | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 7 | 6 | 6 | 0 | ||
Henrich Yang | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 2 | 11 | 7 | 7 | 1 |
Round: 3 Date: 17-02-2024 | TTC Langen 1950 – TTC Langweid | 5 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bondareva Anastasia / Betz Ramona | 5 | 9 | 9 | 0 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Toftaker Martine | 6 | 11 | 12 | 8 | 7 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 1 | 10 | 11 | 11 | 3 |
Bondareva Anastasia | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna | 3 | 7 | 9 | 0 |
Round: 4 Date: 18-02-2024 | TSV 1909 Langstadt II – TTC Langweid | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Morsch Lorena / Tu Wenna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 7 | 6 | 8 | 0 | ||
Morsch Lorena | 7 | 7 | 9 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Lemmer Alena | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 | |
Farladanska Ganna | 6 | 12 | 8 | 8 | 1 |
Round: 5 Date: 09-03-2024 | TTC Langweid – ESV Weil | 1 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Basak Anannya / Farladanska Ganna | 5 | 11 | 14 | 10 | 1 | |
Sozoniuk Ievgeniia / Lachenmayer Lea | 11 | 8 | 16 | 12 | 3 | |
Farladanska Ganna | 7 | 7 | 10 | 0 | ||
Sozoniuk Ievgeniia | 11 | 11 | 12 | 3 |
Round: 8 Date: 20-04-2024 | TTC Langweid – TuS Uentrop | 6 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna / Styhar Diana | 14 | 11 | 11 | 3 | ||
Fadeeva Oxana / Düchting Luisa | 12 | 3 | 6 | 0 | ||
Farladanska Ganna | 11 | 9 | 6 | 11 | 10 | 2 |
Fadeeva Oxana | 8 | 11 | 11 | 8 | 12 | 3 |
Round: 9 Date: 21-04-2024 | TTC Langweid – TSV Dachau 65 II | 6 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 6 | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 |
Feher Orsolya | 11 | 9 | 11 | 8 | 6 | 2 |
Farladanska Ganna | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Nikitchanka Alina | 7 | 2 | 11 | 9 | 1 |
Round: 1 Date: 11-10-2014 | TTC 'CarinthiaWinds' Villach – TTC 'CarinthiaWinds' Villach | 6 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Hansen Martha | 0 | |||||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Ye Julia | 0 |
Round: 2 Date: 11-10-2014 | Bodensdorf – TTC 'CarinthiaWinds' Villach | 0 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Burgar Spela | 2 | |||||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Popova Valentina / Burgar Spela | 0 | |||||
Solja Amelie / Farladanska Ganna | 3 |
Round: 3 Date: 12-10-2014 | TTC 'CarinthiaWinds' Villach – Flötzersteig | 6 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Mischek Karoline | 1 | |||||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Fuchs Sandra | 1 |
Round: 4 Date: 08-11-2014 | SVNÖ Ströck – TTC 'CarinthiaWinds' Villach | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rakovac Lea | 3 | |||||
Farladanska Ganna | 0 | |||||
Madarász Dóra / Rakovac Lea | 3 | |||||
Solja Amelie / Farladanska Ganna | 0 |
Round: 5 Date: 08-11-2014 | TTC 'CarinthiaWinds' Villach – Linz-Froschberg AG | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Farladanska Ganna | 0 | |||||
Vacenovska Iveta | 3 | |||||
Farladanska Ganna | 0 | |||||
Polcanova Sofia | 3 |
Round: 2 Date: 15-05-2015 | SVNÖ Ströck – TTC 'CarinthiaWinds' Villach | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rakovac Lea | 3 | |||||
Farladanska Ganna | 2 |
Round: 3 Date: 16-05-2015 | LZ easyTherm Linz-Froschberg – TTC 'CarinthiaWinds' Villach | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Liu Yuan | 2 | |||||
Farladanska Ganna | 3 | |||||
Stefcova Kristyna / Liu Yuan | 0 | |||||
Li Qiangbing / Farladanska Ganna | 3 |