Round: 3 Date: 13-10-2023 | HORTITEC ALZIRA TT – UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 9 | 8 | 10 | 0 | ||
Pantoja Andrade Miguel Angel | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Friis Martin | 6 | 6 | 11 | 9 | 1 | |
Berzosa Casas Daniel | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 17-11-2023 | HORTITEC ALZIRA TT – ENoLI LES BORGES VALL | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Duran Giralt Marc | 9 | 11 | 5 | 8 | 1 | |
Friis Martin | 9 | 8 | 11 | 7 | 1 | |
Tauler Alsina Norbert | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Round: 17 Date: 30-03-2015 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | ||
Hui Xu | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 8 | 3 | 9 | 0 | ||
Berglund Simon | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 1 Date: 26-09-2017 | Ängby/Spårvägen Elit – Halmstad BTK | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 8 | 13 | 4 | 0 | ||
Ranefur Elias | 11 | 15 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 4 | 7 | 11 | 6 | 1 | |
Åkerström Fabian | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 08-01-2018 | Söderhamns UIF – Ängby/Spårvägen Elit | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Brodd Viktor | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 3 | 9 | 4 | 0 |
Round: 9 Date: 22-01-2018 | Ängby/Spårvägen Elit – BTK Warta | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 7 | 6 | 10 | 0 | ||
Söderlund Hampus | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Friis Martin | 4 | 11 | 9 | 6 | 1 | |
Jiang Chang Hong | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 28-01-2018 | Halmstad BTK – Ängby/Spårvägen Elit | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ranefur Elias | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 8 | 2 | 5 | 0 |
Round: 3 Date: 13-10-2019 | Spårvägens BTK – Falkenbergs BTK | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 6 | 9 | 8 | 0 | ||
Franzén Alexander | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 5 Date: 04-11-2019 | Spårvägens BTK – BTK Rekord | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 9 | 10 | 7 | 0 | ||
Qiu Liang | 11 | 12 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 16-12-2019 | Spårvägens BTK – Halmstad BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 9 | 11 | 6 | 11 | 2 | |
Ranefur Elias | 11 | 6 | 11 | 5 | 2 |
Round: 8 Date: 13-01-2020 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 9 | 6 | 8 | 0 | ||
Naumi Alex | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 9 Date: 20-01-2020 | Munkedals BTK – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ahlander Johansson Carl | 9 | 3 | 3 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 27-01-2020 | Falkenbergs BTK – Spårvägens BTK | 5 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
An Shu | 7 | 11 | 14 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 9 | 12 | 9 | 1 |
Round: 12 Date: 08-02-2020 | BTK Rekord – Spårvägens BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Peterson Jakob | 5 | 6 | 5 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Obeslo Michal | 5 | 11 | 7 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 11 | 8 | 11 | 5 | 2 |
Round: 14 Date: 08-03-2020 | Halmstad BTK – Spårvägens BTK | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Arvidsson Simon | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 8 | 11 | 6 | 7 | 1 | |
Åkerström Fabian | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 8 | 7 | 5 | 0 |
Round: 1 Date: 21-09-2020 | Halmstad BTK – Spårvägens BTK | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ranefur Elias | 11 | 8 | 11 | 8 | 2 | |
Friis Martin | 10 | 11 | 4 | 11 | 2 | |
Åkerström Fabian | 10 | 11 | 7 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 11 | 9 | 11 | 10 | 2 |
Round: 2 Date: 05-10-2020 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Naumi Alex | 10 | 9 | 11 | 10 | 1 | |
Friis Martin | 11 | 3 | 11 | 11 | 3 | |
Kosiba Daniel | 10 | 11 | 8 | 7 | 1 |
Round: 3 Date: 19-10-2020 | BTK Kävlinge – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Molin Magnus | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 6 | 10 | 11 | 7 | 1 | |
Lundstedt Magnus | 7 | 5 | 7 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 4 Date: 09-11-2020 | Spårvägens BTK – Söderhamns UIF | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Sandström Per | 7 | 8 | 4 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Hjort Anton | 4 | 8 | 7 | 0 |
Round: 6 Date: 24-02-2021 | Spårvägens BTK – Falkenbergs BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Eriksson Robert | 3 | 8 | 5 | 0 |
Round: 7 Date: 08-03-2021 | Lyckeby BTK – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Pettersson Marcus | 6 | 4 | 10 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Kjellson Christoffer | 7 | 9 | 6 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 15-03-2021 | Spårvägens BTK – Lyckeby BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Andersson Anton | 6 | 6 | 3 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Kjellson Christoffer | 9 | 6 | 11 | 10 | 1 |
Round: 9 Date: 22-03-2021 | Falkenbergs BTK – Spårvägens BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Riniotis Anastasios | 11 | 10 | 10 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 9 | 11 | 11 | 3 | 2 | |
Widing Charlie | 9 | 7 | 11 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 11 | 11 | 9 | 10 | 2 |
Round: 10 Date: 29-03-2021 | Spårvägens BTK – Halmstad BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Arvidsson Simon | 2 | 10 | 9 | 0 | ||
Friis Martin | 8 | 6 | 11 | 7 | 1 | |
Ranefur Elias | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Round: 11 Date: 31-03-2021 | Eslövs AI – Spårvägens BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Naumi Alex | 10 | 11 | 8 | 4 | 1 | |
Friis Martin | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Kosiba Daniel | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 10 | 9 | 7 | 0 |
Round: 12 Date: 04-04-2021 | Spårvägens BTK – BTK Kävlinge | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Molin Magnus | 10 | 5 | 7 | 0 |
Round: 13 Date: 07-04-2021 | Söderhamns UIF – Spårvägens BTK | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hjort Anton | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 7 | 9 | 11 | 10 | 1 | |
McDonald Jonatan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 5 | 7 | 7 | 0 |
Round: 14 Date: 11-04-2021 | Munkedals BTK – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Åhman Erik | 5 | 4 | 8 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Franzén Alexander | 11 | 8 | 10 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 5 | 11 | 11 | 10 | 2 |
Round: 2 Date: 04-05-2021 | Söderhamns UIF – Spårvägens BTK | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Brodd Viktor | 8 | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Friis Martin | 11 | 11 | 9 | 9 | 3 | 2 |
Round: 2 Date: 06-05-2021 | Spårvägens BTK – Söderhamns UIF | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 10 | 11 | 3 | |
McDonald Jonatan | 9 | 8 | 11 | 8 | 1 | |
Friis Martin | 5 | 11 | 8 | 9 | 1 | |
Eriksson Anders | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Round: 1 Date: 12-10-2021 | Spårvägens BTK – Halmstad BTK | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 8 | 8 | 11 | 4 | 1 | |
Kindblad Willhelm | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Åkerström Fabian | 7 | 9 | 9 | 0 |
Round: 2 Date: 19-10-2021 | Munkedals BTK – Spårvägens BTK | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Söderlund Simon | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 9 | 4 | 9 | 0 | ||
Diez Endika | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 9 | 7 | 9 | 1 |
Round: 3 Date: 16-12-2021 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 6 | 11 | 9 | 11 | 2 | |
Naumi Alex | 11 | 6 | 11 | 7 | 2 | |
Friis Martin | 11 | 7 | 4 | 13 | 1 | |
Glod Eric | 7 | 11 | 11 | 15 | 3 |
Round: 4 Date: 02-11-2021 | Söderhamns UIF – Spårvägens BTK | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Brodd Viktor | 5 | 11 | 13 | 8 | 1 | |
Friis Martin | 11 | 13 | 11 | 11 | 3 | |
Hjort Anton | 11 | 10 | 7 | 0 | ||
Friis Martin | 13 | 12 | 11 | 3 |
Round: 5 Date: 07-12-2021 | Spårvägens BTK – BTK Rekord | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Tawan Metanee | 6 | 4 | 4 | 0 |
Round: 6 Date: 14-12-2021 | Falkenbergs BTK – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Cathcart Owen | 11 | 9 | 6 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 6 | 11 | 11 | 9 | 2 | |
An Shu | 11 | 9 | 9 | 9 | 1 | |
Friis Martin | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 21-12-2021 | Spårvägens BTK – BTK Kävlinge | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 14 | 12 | 8 | 2 | |
Nishihara Shoma | 5 | 12 | 14 | 11 | 2 | |
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Strindberg Casper | 5 | 8 | 7 | 0 |
Round: 8 Date: 11-01-2022 | Halmstad BTK – Spårvägens BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kindblad Willhelm | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 8 | 9 | 11 | 3 | 1 | |
Arvidsson Simon | 7 | 7 | 14 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 16 | 3 |
Round: 9 Date: 18-01-2022 | Spårvägens BTK – Munkedals BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 10 | 8 | 11 | 2 | |
Taniviriyavechakul Padasak | 6 | 12 | 11 | 1 | 2 |
Round: 10 Date: 01-02-2022 | Eslövs AI – Spårvägens BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kosiba Daniel | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 6 | 4 | 11 | 7 | 1 | |
Möregårdh Truls | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 7 | 4 | 0 | 1 |
Round: 11 Date: 15-02-2022 | Spårvägens BTK – Söderhamns UIF | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | |
Eriksson Anders | 6 | 8 | 11 | 8 | 1 |
Round: 12 Date: 08-03-2022 | BTK Rekord – Spårvägens BTK | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Wiener Hampus | 6 | 3 | 6 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Konstantinopoulos Konstantinos | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 6 | 2 | 3 | 0 |
Round: 13 Date: 15-03-2022 | Spårvägens BTK – Falkenbergs BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 7 | 11 | 6 | 8 | 1 | |
Cathcart Owen | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 10 | 8 | 11 | 2 | |
Franzén Alexander | 7 | 12 | 11 | 6 | 2 |
Round: 14 Date: 22-03-2022 | BTK Kävlinge – Spårvägens BTK | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Strindberg Casper | 9 | 4 | 7 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Nishihara Shoma | 9 | 11 | 6 | 6 | 1 | |
Friis Martin | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Round: 1 Date: 11-10-2022 | Munkedals BTK – Spårvägens BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Da Silva Andre | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 9 | 7 | 5 | 0 |
Round: 2 Date: 25-10-2022 | Spårvägens BTK – Halmstad BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 5 | 12 | 5 | 9 | 2 |
Haug Borgar | 4 | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 |
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Åkerström Fabian | 5 | 9 | 7 | 0 |
Round: 3 Date: 15-11-2022 | Söderhamns UIF – Spårvägens BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Brodd Viktor | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 8 | 11 | 7 | 5 | 1 | |
Eriksson Anders | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 3 | 6 | 9 | 0 |
Round: 4 Date: 22-11-2022 | Spårvägens BTK – BTK Rekord | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 6 | 11 | 11 | 9 | 11 | 2 |
Konstantinopoulos Konstantinos | 11 | 9 | 8 | 11 | 13 | 3 |
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Orantes Alvarez Diego | 8 | 6 | 7 | 0 |
Round: 5 Date: 06-12-2022 | Västers BTK – Spårvägens BTK | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Duran Marc | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 8 | 11 | 5 | 7 | 1 | |
Bergström Emil | 5 | 8 | 14 | 11 | 5 | 2 |
Friis Martin | 11 | 11 | 12 | 9 | 11 | 3 |
Round: 6 Date: 13-12-2022 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 10 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Doyen Antonie | 9 | 12 | 9 | 11 | 4 | 2 |
Round: 7 Date: 20-12-2022 | Spårvägens BTK – BTK Kävlinge | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 7 | 7 | 12 | 11 | 3 |
Vostes Yannick | 6 | 11 | 11 | 10 | 6 | 2 |
Friis Martin | 6 | 11 | 12 | 11 | 3 | |
Mendes Enio | 11 | 9 | 10 | 3 | 1 |
Round: 8 Date: 31-01-2023 | Eslövs AI – Spårvägens BTK | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Möregårdh Truls | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 9 | 7 | 8 | 0 | ||
Jarvis Tom | 3 | 9 | 2 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Jarvis Tom / Möregårdh Truls | 11 | 11 | 2 | |||
Andersson Harald / Friis Martin | 9 | 4 | 0 |
Round: 9 Date: 14-02-2023 | Spårvägens BTK – Munkedals BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 12 | 9 | 3 | 1 | |
Da Silva Andre | 2 | 14 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 21-02-2023 | Halmstad BTK – Spårvägens BTK | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Haug Borgar | 8 | 5 | 11 | 6 | 1 | |
Friis Martin | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Round: 11 Date: 07-03-2023 | Spårvägens BTK – Söderhamns UIF | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 7 | 6 | 11 | 1 | |
Brodd Viktor | 8 | 11 | 11 | 13 | 3 | |
Friis Martin | 9 | 11 | 5 | 9 | 1 | |
Eriksson Anders | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Round: 13 Date: 28-03-2023 | BTK Kävlinge – Spårvägens BTK | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Lundstedt Magnus | 4 | 5 | 2 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 14 Date: 04-04-2023 | Spårvägens BTK – Västers BTK | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 13 | 3 | ||
Bergström Emil | 3 | 9 | 11 | 0 |
Round: 1 Date: 19-09-2023 | BTK Rekord – Eslövs AI | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Söderlund Hampus | 11 | 11 | 11 | 8 | 4 | 2 |
Friis Martin | 8 | 7 | 13 | 11 | 11 | 3 |
Konstantinopoulos Konstantinos | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Friis Martin | 6 | 8 | 11 | 8 | 1 | |
Konstantinopoulos Konstantinos / Söderlund Hampus | 11 | 9 | 11 | 2 | ||
Friis Martin / Jarvis Tom | 7 | 11 | 4 | 1 |
Round: 2 Date: 26-09-2023 | Eslövs AI – Munkedals BTK | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Lindholm Eskil | 12 | 6 | 7 | 7 | 1 | |
Friis Martin | 8 | 11 | 4 | 11 | 11 | 3 |
Krastev Petio | 11 | 6 | 11 | 7 | 7 | 2 |
Round: 3 Date: 17-10-2023 | Söderhamns UIF – Eslövs AI | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Brodd Viktor | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Friis Martin | 7 | 5 | 5 | 0 | ||
Hjort Anton | 10 | 10 | 7 | 0 | ||
Friis Martin | 12 | 12 | 11 | 3 | ||
Brodd Viktor / Eriksson Anders | 11 | 11 | 2 | |||
Friis Martin / Jarvis Tom | 7 | 6 | 0 |
Round: 4 Date: 24-10-2023 | Lyckeby BTK – Eslövs AI | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Andersson Anton | 1 | 13 | 8 | 0 | ||
Friis Martin | 11 | 15 | 11 | 3 |
Round: 5 Date: 21-11-2023 | Eslövs AI – Spårvägens BTK | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 9 | 8 | 10 | 1 | |
Tran Anthony | 9 | 11 | 11 | 12 | 3 | |
Friis Martin | 11 | 11 | 13 | 3 | ||
Andersson Harald | 6 | 9 | 11 | 0 |
Round: 8 Date: 13-12-2023 | BTK Kävlinge – Eslövs AI | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Andersson David | 3 | 11 | 12 | 6 | 9 | 2 |
Friis Martin | 11 | 7 | 10 | 11 | 11 | 3 |
Round: 9 Date: 05-01-2024 | Eslövs AI – Halmstad BTK | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 8 | 5 | 7 | 2 |
Cathcart Owen | 2 | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Friis Martin | 11 | 9 | 8 | 7 | 1 | |
Kindblad Willhelm | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 16-01-2024 | Spårvägens BTK – Eslövs AI | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
3 | 9 | 8 | 0 | |||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 11 Date: 23-01-2024 | Eslövs AI – Lyckeby BTK | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
5 | 11 | 5 | 8 | 1 |
Round: 12 Date: 30-01-2024 | Eslövs AI – Söderhamns UIF | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Hjort Anton | 9 | 9 | 8 | 0 |
Round: 13 Date: 06-02-2024 | Munkedals BTK – Eslövs AI | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
4 | 8 | 11 | 7 | 1 | ||
Friis Martin | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Da Silva Andre | 11 | 5 | 10 | 13 | 6 | 2 |
Friis Martin | 8 | 11 | 12 | 11 | 11 | 3 |