Round: 1 Date: 12-09-2020 | Kuchl – Sportklub / Flötzersteig | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Klaus David | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Kutis Anton / Klaus David | 1 |
Round: 2 Date: 17-10-2020 | Wr. Neudorf – Kuchl | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Martin Bäuerle | 1 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Radel Martin / | 2 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 3 Date: 18-10-2020 | Kuchl – Kennelbach | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Miroslav Sklensky | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 0 | |||||
Istvan Toth / | 3 |
Round: 4 Date: 16-01-2021 | UNIQA Biesenfeld – Kuchl | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kases Andre Pierre | 2 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Binder Michael / Kases Andre Pierre | 3 | |||||
Ziller Thomas / Moricz Mate | 1 |
Round: 5 Date: 25-10-2020 | Kuchl – SG Übelbach/Don Bosco | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 0 | |||||
3 | ||||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
/ | 2 |
Round: 6 Date: 13-12-2020 | Kuchl – SC Ossiachersee Bodensdorf | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Teuffenbach Robbie | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Cvetko Tilen / Teuffenbach Robbie | 1 |
Round: 7 Date: 17-01-2021 | Mauthausen – Kuchl | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Oberfichtner Simon | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard / Oberfichtner Simon | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 0 |
Round: 8 Date: 11-12-2020 | Kuchl – Muki EBENSEE | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Promberger Jonas | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 0 | |||||
Wolf Christian / Promberger Jonas | 3 |
Round: 9 Date: 10-01-2021 | TTC Feldkirchen – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Siwetz Tobias | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Zafostnik Gregor / Siwetz Tobias | 2 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 1 Date: 28-03-2021 | Sportklub / Flötzersteig – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rapolt Norbert | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Rapolt Norbert / Klaus David | 1 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 2 Date: 06-02-2021 | Kuchl – Wr. Neudorf | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Radel Martin | 1 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 2 | |||||
Fritz Fabian / Radel Martin | 3 |
Round: 3 Date: 07-02-2021 | Kennelbach – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sklensky Miroslav | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Dieudonné Maxime | 2 | |||||
Ziller Thomas | 3 |
Round: 4 Date: 20-02-2021 | Kuchl – UNIQA Biesenfeld | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Mihailovic Luka | 3 | |||||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Binder Michael | 3 |
Round: 6 Date: 28-02-2021 | SC Ossiachersee Bodensdorf – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Teuffenbach Robbie | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Cvetko Tilen / Teuffenbach Robbie | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 7 Date: 13-03-2021 | Kuchl – Mauthausen | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Leonhartsberger Martin | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard | 3 |
Round: 8 Date: 27-03-2021 | Muki EBENSEE – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Karabec Ivan | 2 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Wolf Christian / Karabec Ivan | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 9 Date: 10-04-2021 | Kuchl – TTC Feldkirchen | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Siwetz Tobias | 1 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Zafostnik Gregor / Siwetz Tobias | 2 |
Round: 1 Date: 04-09-2021 | Oberwart – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Storf Martin | 3 | |||||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Seper Michael | 2 | |||||
Ziller Thomas | 3 |
Round: 2 Date: 10-10-2021 | Kuchl – UNIQA Biesenfeld | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Binder Michael | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 0 | |||||
Wolf Christian / Binder Michael | 3 |
Round: 3 Date: 02-10-2021 | TTC Feldkirchen – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Scherer Tobias | 1 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Zafostnik Gregor / Scherer Tobias | 1 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 4 Date: 09-10-2021 | Kuchl – Turnerschaft Innsbruck | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Leitgeb Stefan | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 2 | |||||
Birriel Rivera Oscar / Leitgeb Stefan | 3 |
Round: 5 Date: 05-12-2021 | SC Ossiachersee Bodensdorf – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Cvetko Tilen | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Plattner Dominique / Cvetko Tilen | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 1 |
Round: 6 Date: 23-10-2021 | Sportklub / Flötzersteig – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rapolt Norbert | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Kutis Anton / Rapolt Norbert | 0 | |||||
Ziller Thomas / Moricz Mate | 3 |
Round: 7 Date: 04-12-2021 | Kuchl – Wr. Neudorf | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Radel Martin | 2 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Kolodziejczyk Wojciech / Radel Martin | 1 |
Round: 8 Date: 11-12-2021 | SU Spk. Kufstein – Kuchl | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Pürstinger Lorenz | 2 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Pürstinger Lorenz / Widauer Konstantin | 0 | |||||
Ziller Thomas / Moricz Mate | 3 |
Round: 9 Date: 12-12-2021 | Kuchl – Mauthausen | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Bernhard Kinz-Presslmayer | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Leonhartsberger Martin | 3 |
Round: 1 Date: 08-01-2022 | Kuchl – Oberwart | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Kases Andre Pierre | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 0 | |||||
Storf Martin / Kases Andre Pierre | 3 |
Round: 2 Date: 20-03-2022 | UNIQA Biesenfeld – Kuchl | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Wolf Christian | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Wolf Christian / Binder Michael | 1 | |||||
Dillon Adrian / Ziller Thomas | 3 |
Round: 3 Date: 13-02-2022 | Kuchl – TTC Feldkirchen | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Scherer Tobias | 2 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Zafostnik Gregor / Scherer Tobias | 0 |
Round: 4 Date: 25-02-2022 | Turnerschaft Innsbruck – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
0 | ||||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Birriel Rivera Oscar / | 3 | |||||
Ziller Thomas / Moricz Mate | 2 |
Round: 5 Date: 12-02-2022 | Kuchl – SC Ossiachersee Bodensdorf | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Cvetko Tilen | 1 | |||||
Dillon Adrian / Ziller Thomas | 3 | |||||
Plattner Dominique / Cvetko Tilen | 0 |
Round: 6 Date: 23-01-2022 | Kuchl – Sportklub / Flötzersteig | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Kutis Anton | 3 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 | |||||
Klaus David / Kutis Anton | 1 |
Round: 7 Date: 27-02-2022 | Wr. Neudorf – Kuchl | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
0 | ||||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
/ | 0 | |||||
Moricz Mate / Ziller Thomas | 3 |
Round: 8 Date: 21-03-2022 | Kuchl – SU Spk. Kufstein | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Tapia Rodrigo | 3 | |||||
Dillon Adrian / Ziller Thomas | 2 | |||||
Pürstinger Lorenz / Tapia Rodrigo | 3 |
Round: 9 Date: 19-03-2022 | Mauthausen – Kuchl | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Leonhartsberger Martin | 1 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Leonhartsberger Martin / Kinz-Presslmayer Bernhard | 3 | |||||
Dillon Adrian / Ziller Thomas | 0 |
Round: 1 Date: 03-09-2022 | SPG Felbermayr Wels – TTC Biesenfeld Linz | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Wolf Christian | 1 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 | |||||
Wolf Christian / Wisniewski Tomasz | 1 |
Round: 3 Date: 01-10-2022 | SPG Felbermayr Wels – Turnerschaft Innsbruck | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Leitgeb Stefan | 3 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 | |||||
Leitgeb Stefan / Birriel Rivera Oscar | 1 |
Round: 4 Date: 02-10-2022 | SPG Felbermayr Wels – SU Sparkasse Kufstein | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Widauer Konstantin | 1 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 | |||||
Widauer Konstantin / Tapia Rodrigo | 2 |
Round: 5 Date: 22-10-2022 | ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Oberfichtner Simon | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard / Oberfichtner Simon | 2 | |||||
Böhm Gabor / Ziller Thomas | 3 |
Round: 6 Date: 23-10-2022 | Wr. Neudorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Radel Martin | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Radel Martin / Bako Radim | 3 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 2 |
Round: 7 Date: 19-11-2022 | SPG Felbermayr Wels – SG SV EBE St. Urban | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Teuffenbach Robbie | 0 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 | |||||
Teuffenbach Robbie / Plattner Dominique | 0 |
Round: 8 Date: 20-11-2022 | SPG Felbermayr Wels – KSV HiWay MEWO Kapfenberg | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Vorcnik David | 3 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 0 | |||||
Vorcnik David / Simoner Christoph | 3 |
Round: 9 Date: 03-12-2022 | BENEFITA Guntramsdorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Habesohn Dominik | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Habesohn Dominik / Fellinger Julian | 3 | |||||
Böhm Gabor / Ziller Thomas | 0 |
Round: 10 Date: 04-12-2022 | UTTC Town & Country Haus Oberwart – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Seper Michael | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Storf Martin | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 |
Round: 1 Date: 21-01-2023 | TTC Biesenfeld Linz – SPG Felbermayr Wels | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Wolf Christian | 1 | |||||
Ziller Thomas | 3 |
Round: 3 Date: 18-02-2023 | SU Sparkasse Kufstein – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tapia Rodrigo | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Mohamed Azzam / Pürstinger Lorenz | 1 | |||||
Pavel Kortus / Ziller Thomas | 3 | |||||
Mohamed Azzam | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 |
Round: 4 Date: 19-02-2023 | Turnerschaft Innsbruck – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Leitgeb Stefan | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Birriel Rivera Oscar | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 |
Round: 5 Date: 11-03-2023 | SPG Felbermayr Wels – Wr. Neudorf | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Bako Radim | 0 |
Round: 6 Date: 12-03-2023 | SPG Felbermayr Wels – ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Ivan Hencl | 2 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 1 | |||||
Ivan Hencl / Kinz-Presslmayer Bernhard | 3 |
Round: 7 Date: 18-03-2023 | KSV HiWay MEWO Kapfenberg – SPG Felbermayr Wels | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Patrick Peitler | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Patrick Peitler / Simoner Christoph | 1 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 |
Round: 8 Date: 19-03-2023 | SG SV EBE St. Urban – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horvat Nikola | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 |
Round: 9 Date: 22-04-2023 | SPG Felbermayr Wels – UTTC Town & Country Haus Oberwart | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Seper Michael | 0 | |||||
Böhm Gabor / Ziller Thomas | 3 | |||||
Kases Andre Pierre / Seper Michael | 2 |
Round: 10 Date: 23-04-2023 | SPG Felbermayr Wels – BENEFITA Guntramsdorf | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Habesohn Dominik | 3 |
Round: 1 Date: 14-10-2023 | SPG Felbermayr Wels – SV EBE St. Urban | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Molnar Istvan Patrik | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Horvat Nikola | 3 |
Round: 2 Date: 15-10-2023 | SPG Felbermayr Wels – SG Voitsberg/Don Bosco | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Bassel Youssef | 2 |
Round: 3 Date: 25-10-2023 | UTTC Town & Country Haus Oberwart – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Seper Michael | 1 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Seper Michael / Storf Martin | 2 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 |
Round: 4 Date: 26-10-2023 | KSV HiWay MEWO Kapfenberg – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hold Tobias | 0 | |||||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Hold Tobias / Simoner Christoph | 3 | |||||
Ziller Thomas / Hodina Petr | 1 |
Round: 5 Date: 23-09-2023 | SPG Felbermayr Wels – BENEFITA Guntramsdorf | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Marius Mandl | 3 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 2 | |||||
Marius Mandl / Habesohn Dominik | 3 |
Round: 6 Date: 24-09-2023 | SPG Felbermayr Wels – Wr. Neudorf | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Bako Radim | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Kolodziejczyk Wojciech | 3 |
Round: 7 Date: 07-10-2023 | SU Sparkasse Kufstein – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Harada Haruki | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Sato Coria Lautaro Ezequiel | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 |
Round: 8 Date: 08-10-2023 | Turnerschaft Innsbruck – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Azzam Mohamed | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 |
Round: 9 Date: 09-12-2023 | ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen – SPG Felbermayr Wels | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kinz-Presslmayer Bernhard | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard / Da Silva Gabriel Martins Lucas | 2 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 |
Round: 2 Date: 28-01-2024 | SV EBE St. Urban – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Molnar Istvan Patrik | 3 | |||||
Ziller Thomas | 0 |
Round: 3 Date: 03-02-2024 | SPG Felbermayr Wels – KSV HiWay MEWO Kapfenberg | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Hold Tobias | 0 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Simoner Christoph | 3 |
Round: 4 Date: 04-02-2024 | SPG Felbermayr Wels – UTTC Town & Country Haus Oberwart | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Seper Michael | 0 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 | |||||
Seper Michael / Storf Martin | 0 |
Round: 5 Date: 02-03-2024 | Wr. Neudorf – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Radel Martin | 3 | |||||
Ziller Thomas | 2 | |||||
Radel Martin / Kolodziejczyk Wojciech | 0 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 3 |
Round: 6 Date: 03-03-2024 | BENEFITA Guntramsdorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Habesohn Dominik | 3 | |||||
Ziller Thomas | 1 | |||||
Habesohn Mathias | 3 | |||||
Ziller Thomas | 2 |
Round: 7 Date: 13-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – Turnerschaft Innsbruck | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Mousavi Taher Seyed Mohammed | 3 | |||||
Ziller Thomas / Böhm Gabor | 0 | |||||
Pühringer David / Mousavi Taher Seyed Mohammed | 3 |
Round: 8 Date: 14-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – SU Sparkasse Kufstein | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Pürstinger Lorenz | 2 | |||||
Ziller Thomas | 0 | |||||
Harada Haruki | 3 |
Round: 9 Date: 28-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ziller Thomas | 3 | |||||
Da Silva Gabriel Martins Lucas | 1 |