Round: 1 Date: 03-09-2022 | SPG Felbermayr Wels – TTC Biesenfeld Linz | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 2 | |||||
Wisniewski Tomasz | 3 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Binder Michael | 0 |
Round: 3 Date: 01-10-2022 | SPG Felbermayr Wels – Turnerschaft Innsbruck | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Maier Christoph | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 | |||||
Birriel Rivera Oscar | 3 |
Round: 4 Date: 02-10-2022 | SPG Felbermayr Wels – SU Sparkasse Kufstein | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 3 | |||||
Tapia Rodrigo | 1 |
Round: 5 Date: 22-10-2022 | ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Leonhartsberger Martin | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 |
Round: 6 Date: 23-10-2022 | Wr. Neudorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kolodziejczyk Wojciech | 2 | |||||
Hodina Petr | 3 |
Round: 7 Date: 19-11-2022 | SPG Felbermayr Wels – SG SV EBE St. Urban | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Plattner Dominique | 3 |
Round: 8 Date: 20-11-2022 | SPG Felbermayr Wels – KSV HiWay MEWO Kapfenberg | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Simoner Christoph | 3 |
Round: 9 Date: 03-12-2022 | BENEFITA Guntramsdorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Habesohn Mathias | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 |
Round: 10 Date: 04-12-2022 | UTTC Town & Country Haus Oberwart – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Storf Martin | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 |
Round: 1 Date: 21-01-2023 | TTC Biesenfeld Linz – SPG Felbermayr Wels | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Binder Michael | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Wisniewski Tomasz / Binder Michael | 0 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 3 |
Round: 3 Date: 18-02-2023 | SU Sparkasse Kufstein – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Mohamed Azzam | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Tapia Rodrigo | 2 | |||||
Hodina Petr | 3 |
Round: 4 Date: 19-02-2023 | Turnerschaft Innsbruck – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Birriel Rivera Oscar | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 | |||||
Birriel Rivera Oscar / Maier Christoph | 1 | |||||
Hodina Petr / Pavel Kortus | 3 |
Round: 5 Date: 11-03-2023 | SPG Felbermayr Wels – Wr. Neudorf | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 3 | |||||
Radel Martin | 0 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 1 | |||||
Kolodziejczyk Wojciech / Bako Radim | 3 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Bako Radim | 1 |
Round: 6 Date: 12-03-2023 | SPG Felbermayr Wels – ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 3 | |||||
Kinz-Presslmayer Bernhard | 2 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Leonhartsberger Martin | 0 |
Round: 7 Date: 18-03-2023 | KSV HiWay MEWO Kapfenberg – SPG Felbermayr Wels | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Simoner Christoph | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Hold Tobias | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 |
Round: 8 Date: 19-03-2023 | SG SV EBE St. Urban – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Plattner Dominique | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 | |||||
Horvat Nikola / Plattner Dominique | 3 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 2 |
Round: 1 Date: 14-10-2023 | SPG Felbermayr Wels – SV EBE St. Urban | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Horvat Nikola | 3 | |||||
Hodina Petr / Böhm Gabor | 3 | |||||
Molnar Istvan Patrik / Plattner Dominique | 2 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Molnar Istvan Patrik | 3 |
Round: 2 Date: 15-10-2023 | SPG Felbermayr Wels – SG Voitsberg/Don Bosco | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 3 | |||||
Edgar Walter | 0 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 3 | |||||
Luginger Christian / Edgar Walter | 0 |
Round: 3 Date: 25-10-2023 | UTTC Town & Country Haus Oberwart – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kases Andre Pierre | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Storf Martin | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 |
Round: 4 Date: 26-10-2023 | KSV HiWay MEWO Kapfenberg – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rzihauschek Julian | 1 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Hold Tobias / Simoner Christoph | 3 | |||||
Ziller Thomas / Hodina Petr | 1 | |||||
Simoner Christoph | 3 | |||||
Hodina Petr | 2 |
Round: 5 Date: 23-09-2023 | SPG Felbermayr Wels – BENEFITA Guntramsdorf | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 2 | |||||
Habesohn Dominik | 3 |
Round: 6 Date: 24-09-2023 | SPG Felbermayr Wels – Wr. Neudorf | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 2 | |||||
Kolodziejczyk Wojciech | 3 | |||||
Hodina Petr / Böhm Gabor | 3 | |||||
Kolodziejczyk Wojciech / Radel Martin | 2 | |||||
Hodina Petr | 2 | |||||
Bako Radim | 3 |
Round: 7 Date: 07-10-2023 | SU Sparkasse Kufstein – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sato Coria Lautaro Ezequiel | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Pürstinger Lorenz / Sato Coria Lautaro Ezequiel | 2 | |||||
Pavel Kortus / Hodina Petr | 3 | |||||
Harada Haruki | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 |
Round: 8 Date: 08-10-2023 | Turnerschaft Innsbruck – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tapia Rodrigo | 1 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Leitgeb Stefan / Azzam Mohamed | 3 | |||||
Hodina Petr / Pavel Kortus | 0 | |||||
Azzam Mohamed | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 |
Round: 9 Date: 09-12-2023 | ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen – SPG Felbermayr Wels | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Oberfichtner Simon | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Da Silva Gabriel Martins Lucas | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 |
Round: 2 Date: 28-01-2024 | SV EBE St. Urban – SPG Felbermayr Wels | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horvat Nikola | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 | |||||
Molnar Istvan Patrik / Plattner Dominique | 3 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 0 | |||||
Molnar Istvan Patrik | 3 | |||||
Hodina Petr | 0 |
Round: 3 Date: 03-02-2024 | SPG Felbermayr Wels – KSV HiWay MEWO Kapfenberg | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 3 | |||||
w.o. | 0 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 3 | |||||
w.o. / w.o. | 0 |
Round: 4 Date: 04-02-2024 | SPG Felbermayr Wels – UTTC Town & Country Haus Oberwart | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 2 | |||||
Storf Martin | 3 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Kases Andre Pierre | 0 |
Round: 5 Date: 02-03-2024 | Wr. Neudorf – SPG Felbermayr Wels | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kolodziejczyk Wojciech | 3 | |||||
Hodina Petr | 1 | |||||
Bako Radim | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 |
Round: 6 Date: 03-03-2024 | BENEFITA Guntramsdorf – SPG Felbermayr Wels | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Fellinger Julian | 2 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Habesohn Dominik / Fellinger Julian | 3 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 1 |
Round: 7 Date: 13-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – Turnerschaft Innsbruck | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Nikolaos Vasdaris | 3 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Pühringer David | 0 |
Round: 8 Date: 14-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – SU Sparkasse Kufstein | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 1 | |||||
Sato Coria Lautaro Ezequiel | 3 | |||||
Hodina Petr / Böhm Gabor | 3 | |||||
Sato Coria Lautaro Ezequiel / Pürstinger Lorenz | 1 |
Round: 9 Date: 28-04-2024 | SPG Felbermayr Wels – ASKÖ Glas Wiesbauer Mauthausen | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hodina Petr | 2 | |||||
Oberfichtner Simon | 3 | |||||
Böhm Gabor / Hodina Petr | 3 | |||||
Leonhartsberger Martin / Oberfichtner Simon | 0 | |||||
Hodina Petr | 3 | |||||
Da Silva Gabriel Martins Lucas | 0 |